Bize Katılın

Sizi sitemize katkıda bulunmaya çağırıyoruz

Biz yurt dışı kaynaklı gelişmeleri tercüme yapmaya bile gerek görmeden link vererek ya da retweet yaparak faaliyet göstermiyoruz.

Avrupa Birliği'nden 30 yıl sonra çıktığımız yolda onları yakalamaya çalışıyoruz.

Araştırıyoruz, yazıyoruz, eleştiriyoruz. Kısacası üretmeye çalışıyoruz. Elbette yanlışlarımız da oluyor. Söylendiğinde doğrusunu öğreniyoruz.

Internetteki yazılarında uzman olduğunu söyleyen kişilerin fahiş hatalarını görünce üzülüyoruz.

Bize yardım edin. Yükümüz çok ağır. Siz olmadan başaramayız.

Sorularınız olabilir. Biz olsak bu soruları sorardık:

Neden kişisel verilerin korunması ile ilgilenmeliyim?

Araştırmayı seviyorsanız, kişilerin hak ve özgürlükleri ilgi alanızda ise, teknolojiyi de seviyorsanız bu alan tam size göre.
Öncelikle yeni bir alan. Türkiye'de henüz oturmuş bir düzeni yok. Yalan yanlış çok bilgi var. Yurt dışı deneyimlerden öğreneceklerinizin yanına Türkiye pratiğini de ekleyebilirsiniz. Uzun vadede kazanmak garanti.

Nasıl katkıda bulunabilirim?

Siz nasıl katkıda bulunmak isterseniz. Yanlışlarımızı söyleyerek başlayabilirsiniz. Yazmak isterseniz, inceledikten sonra sizin adınızla yayınlarız. Site editörü olabilirsiniz. Ya da haberleri gönderebilirsiniz. Yalnız yabancı sitelerdeki linkler ya da tweetler olmasın. Biz üreten bir siteyiz. Sadece başkalarının emeklerine link vererek ya da başka yazılı metinlerden yazılar üretmiyoruz.

Hangi konularda yazabilirim?

Kişisel verilerin korunması, bilgi güvenliği, teknolojik gelişmeler, olayların analizi, eleştiriler ve diğer sizin ilgili olduğunu düşündüğünüz her konuda yazabilirsiniz.

Para veriyor musunuz?

kisiselveri.com reklam almıyor. Google ve benzeri şirketlerin organizasyonundan reklam alabilmek için bizi ziyaret edenlerin kişisel verilerinin paylaşılması gerekir. Biz bunu yapmıyoruz. Kişisel verilerin korunmasına adanmış bir site önce kendisi bunu yapmalı.

Bu sebepten paramız yok. Ama yazacaklarınızın ilgilerini çekmesine göre ziyaretçilerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabiliriz.

Siz para vermiyorsunuz ama hobi olarak uğraşmak istemezsem bu alanda zengin olabilir miyim?

Biz henüz bu konuda zengin olmadık. O yüzden cevabı hayır. İlerde zengin olabilir miyiz bilmiyoruz. Kısmet diyoruz. Ancak kişisel verilerin korunmasının tüm dünyada her geçen gün daha önemli hale geldiğinizi gördüğümüze göre neden olmasın diyebiliriz.

Nasıl ulaşabilirim?

bilgi@kisiselveri.com eposta adresinden bize ulaşabilirsiniz.